Sep 4th مشکل درگاه پرداخت سامان

با سلاممشکلی روی درگاه پرداخت وجود دارد که در حال رفع مشکل هستیمتا پایان مشکل می توانید مبلغ فاکتور خود را به کارت زیر واریز نموده و مشخصات واریز را تیکت نمایید6219861023045700بانک سامانبه نام رضا ... بیشتر بخوانید »

May 23rd مشکل امنیتی ویندوز

با سلامحمله وسیع یک 'باج‌افزار ' به کامپیوترهای نهادهای چندین کشور دنیا، فعالیت این موسسات را به حال تعلیق درآورد. باج‌افزار به نوعی از بدافزار گفته می‌شود که در آن هکر از قربانی حمله تقاضای ... بیشتر بخوانید »

Apr 24th آغاز فروش سرورهای مجازی روسیه

به منظور رفاه حال مشتریان عزیز بخش فروش شرکت تصمیم به خرید و راه اندازی فروش سرور از کشور روسیه نموده است. بدیهی است این کشور به دلیل پینگ تایم پایین و وارز بودن و عدم رعایت قوانین کپی رایت ... بیشتر بخوانید »

Jan 28th لایسنس رایگان سی پنل

  به منظور رفاه حال کاربران عزیر بخش لایسنس شرکت تصمیم بر ارائه لایسنس رایگان سی پنل بر روی سرورهای مجازی ایران نموده است. لایسنس های سی پنل کاملا قانونی و قابل آپدیت می باشد و شامل حال کلیه ... بیشتر بخوانید »

Nov 21st فروش ویژه سرور مجازی نامحدود پارس آنلاین مرکز آپادانا

فروش ویژه سرور مجازی نامحدود پارس آنلاین از مرکز آپادانابا سلام خدمت کاربران بزرگوار مجموعه بزرگ آبتین سرور پیرو درخواست مکرر کاربران مبنی بر ارائه سرور مجازی ایران از دیگر دیتاسنتر ها بر آن ... بیشتر بخوانید »

Oct 4th ثبت آنی دامنه های جهانی

شرکت میزبان دیتا پایتخت هم اکنون با ثبت بیش از هزاران دامنه جهانی این افتخار را دارد تا دامنه شما را به صورت آنی نزد بهترین رجیسترار های دنیا ثبت کند. هم اکنون میزبان دیتا پایتخت با ... بیشتر بخوانید »

Sep 11th آغاز فروش سرورهای مجازی از کشور رومانی

فروش سرورهای مجازی از کشور رومانیبه منظور رفاه حال مشتریان عزیز تیم بزرگ آبتین سرور تصمیم به خرید و راه اندازی فروش سرور از کشور رومانی نموده است.بدیهی است این کشور مناسب بعضی از گیمرها می باشد ... بیشتر بخوانید »

Jun 9th انتقال سرورهای کانادا

با سلامدوستان عزیز با توجه به افت کیفیت پورت و هارد سرورهای کانادا و عدم رفع مشکل از سمت دیتاسنتر مجبور به خرید سرورهای جدید کانادا با هارد SSD شدیم.از دوستانی که رنج ای پی آنها با 192.64 شروع می شود ... بیشتر بخوانید »

May 20th سری جدید سرور مجازی ایران

آغاز فروش سری جدید سرور مجازی ایران با پهنای باند بالابا سلامبدین وسیله به اطلاع کاربرانی که در انتظار رسیدن سرور جدید بودند می رسانیم از امروز شنبه مورخه 6 دی ماه فروش سری جدید سرورهای ایران ... بیشتر بخوانید »

Sep 5th فروش ویژه سرور مجازی لوکزامبورگ

فروش سرورهای جدید از کشور لوکزامبورگ آغاز شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ای دی Info_AbtinServer در تماس باشید.مشخصات سرور Cpu : e3-1230V2Ram : 32 GBHDD : 2*1 7200 WD 64Port : 10 Gbps sharedIPs : 28نمونه تست کیفیت سرعت سرور ... بیشتر بخوانید »